Logo

Pierwszy polski czołg w World of Tanks. Nadchodzi polskie drzewko

World of Tanks po siedmiu latach na rynku doczeka się pierwszego polskiego czołgu. Model Pz.Kpfw. V Panther Ausf. G nazywany przez żołnierzy "Pudlem" zasili wirtualną armadę.

"Pudel" był jednym z dwóch czołgów przechwyconych podczas Powstania Warszawskiego. Powstańcy przemalowali maszynę na barwy narodowe i stoczyli nią wiele walk ulicznych. Prezentowany czołg będzie pierwszym pojazdem nacji polskiej w grze. Zostanie on zakwalifikowany jako średni czołg szóstego poziomu.

World of Tanks World of Tanks

Pz.Kpfw. V Panther Ausf. G "Pudel" posiada 840 punktów życia i 700 KM przekładających się na prędkość 55 km/h i 20 km/h na biegu wstecznym. Głównym uzbrojeniem będzie działo 5,5 cm Kw.K 42 L/70. Nie zabraknie amunicji premium. Najważniejsze, że "Pudel" zapoczątkuje całe polskie drzewko technologiczne. W grze zadebiutują także polskie emblematy, odznaki biegłości oraz portrety polskich załogantów. W tej chwili twórcy zbierają informacje historyczne na temat czołgów, które mają zadebiutować w polskim drzewku. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zagramy polską nacją w World of Tanks.

World of Tanks World of Tanks
World of Tanks World of Tanks World of Tanks World of Tanks World of Tanks

2017-06-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Pierwszy polski czołg w World of Tanks. Nadchodzi polskie drzewko

Podobne artykuły i galerie