Logo

Playstation Magazine zdradza daty premier GTA V i Hitman: Absolution

PlayStation Magazine opublikował informacje na temat premier dwóch bardzo oczekiwanych produkcji. Magazyn opublikował przybliżone terminy debiutu najnowszych przygód Agenta 47 oraz kolejnej odsłony serii Grand Theft Auto.
Nie wiadomo skąd pochodzą opublikowane informacje, ale wydawcy gier nie skomentowali publikacji. Zdaniem magazynu Hitman Rozgrzeszenie zadebiutuje na rynku w grudniu bieżącego roku. Z takiego obrotu sprawy z pewnością by się ucieszyli miłośnicy serii, którzy z przyjemnością znaleźli by Hitmana pod choinką. Patrząc na zaawansowanie prac nad grą grudniowa premiera jest całkiem prawdopodobna.

GTA V GTA V


PlayStation Magazine poinformował też, że Rockstar Games planuje wydać Grand Theft Auto V w marcu przyszłego roku. Oczywiście w tym wypadku nie możemy liczyć na jakikolwiek komentarz ze strony wydawcy. Rockstar słynie z milczenia i wszelakie informacje zdradza dopiero, gdy tego chce. Ciężko też powiedzieć, czy jest szansa na marcową premierę, ponieważ po za zapowiedzią nie pojawiły się żadne informacje na temat gry. Nie otrzymaliśmy też żadnych nowych materiałów graficznych prezentujących postępy w produkcji. Czas pokaże na ile doniesienia o premierach są prawdziwe.

GTA V GTA V
GTA V Hitman: Absolution Hitman: Absolution Hitman: Absolution Hitman: Absolution

2012-04-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Playstation Magazine zdradza daty premier GTA V i Hitman: Absolution

Podobne artykuły i galerie