Logo

Resident Evil 3 Remake potwierdzony! Okładki opublikowano w PS Network

Resident Evil 3 Remake faktycznie powstaje i już niedługo powinniśmy otrzymać oficjalną zapowiedź odświeżonej wersji klasycznego survival-horroru. Przypadkowo w PS Network opublikowano grafiki ukazujące cyfrowe okładki gry.
W PS Network pojawiły się okładki dla wersji japońskiej oraz międzynarodowej. Ich publikacja potwierdza, że remake faktycznie powstaje co nie powinno być zaskoczeniem. Nowa wersja Resident Evil 2 okazała się wielkim hitem i wszyscy byli pewni, że Capcom będzie kuł żelazo póki gorące. Wydawca sam mówił o możliwości stworzenia Resident Evil 3 Remake, ale uzależniał go od wyników finansowych "dwójki". Jak wszyscy wiedzą ta gra okazała się finansowym strzałem w dziesiątkę.

Resident Evil 3 Remake Resident Evil 3 Remake

Nieoficjalnie mówi się, że Resident Evil 3 Remake zadebiutuje początkiem 2020 roku. Zapowiedź gry powinna mieć miejsce już 13 grudnia podczas gali The Game Awards. Przypomnijmy, że akcja Resident Evil 3 rozgrywa się równocześnie do wydarzeń z drugiej części. Bohaterką jest Jill Valentine, była członkini jednostki specjalnej S.T.A.R.S. Kobieta próbuje wydostać się z Raccoon City, co utrudniają mutanty korporacji Umbrella.

Resident Evil 3 Remake

2019-12-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Resident Evil 3 Remake potwierdzony! Okładki opublikowano w PS Network

Podobne artykuły i galerie