Logo

Resident Evil 5: Desperate Escape - nowe szczegóły

Capcom zdradził szczegóły drugiego dodatku DLC do Resident Evil 5. Rozszerzenie będzie dostępne za pośrednictwem platform Playstation Network i Xbox Live oraz jako integralna część Resident Evil 5: Alternative Edition.
Zobacz także: Konkurencja dla Resident Evil, czyli Silent Hill Homecoming »Rozszerzenie Desperate Escape pozwoli graczom na wcielenie się w Jill Valentine znaną z poprzednich gier serii oraz w Josha Stone'a. Wydarzenia w dodatku będą bezpośrednio poprzedzały zakończenie podstawowej wersji gry. Jill i Josh z pomocą graczy postarają się uciec z obiektów należących do korporacji farmaceutycznej Tricell aby ostatecznie wesprzeć Chrisa Redfielda i Shevę Alomar w finałowej bitwie z Albertem Weskerem.

Resident Evil 5 Resident Evil 5

Desperate Escape wyceniono na 400 punktów MS w systemie Xbox Live oraz na 4,99 euro w Playstation Network. Capcom równocześnie z premierą Desperate Escape wypuści kolejny mniejszy dodatek zawierający dwa nowe stroje. Heavy Metal dla Chrisa oraz Buissnes dla Shevy. Dodatki trafią do dystrybucji początkiem marca a w raz z rozszerzeniami Versus i Lost in Nightmares stworzą Resident Evil 5: Alternative Edition.

Resident Evil 5 Resident Evil 5
Resident Evil 5 Resident Evil 5

2009-12-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Resident Evil 5: Desperate Escape - nowe szczegóły

Podobne artykuły i galerie