Logo

Rockstar TV i GTA TV - twórcy nowego GTA szykują coś ciekawego

Grand Theft Auto V już samo w sobie jest idealną reklamą. Na kolejna odsłonę kultowej serii czekają miliony graczy i każda informacja na temat produkcji jest na wagę złota. Rockstar szykuje coś interesującego w związku z nową odsłoną cyklu, co potwierdzają nowe nazwy zgłoszone do urzędu patentowego w USA.
Oficjalny magazyn Xboxa 360 poinformował, że wydawca serii GTA, czyli firma Take-Two zgłosiła do zarejestrowania dwie ciekawe nazwy. GTA TV oraz Rockstar TV. Nie zdradzono jeszcze, do czego odnoszą się te nazwy. Możliwe, że twórcy GTA szykują specjalny kanał poświęcony najnowszej grze. Mógłby on działać na przykład w ramach YouTube'a. Niewykluczone też, że chodzi o system filmów i audycji telewizyjnych w samej grze.

GTA V GTA V


Rockstar i Take-Two odmawiają póki, co komentarza w tej sprawie. Gracze muszą się więc uzbroić w cierpliwość i oczekiwać nowych wieści. Przypomnijmy, że nowe GTA zapowiedziano w listopadzie minionego roku. GTA V zadebiutuje na konsolach Playstation 3 oraz Xbox 360. Premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku, choć analitycy wróżą przesunięcie debiutu na 2013 rok. Miejscem akcji będzie tym razem Los Santos, czyli wirtualne Los Angeles.

GTA V GTA V
GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V

2012-02-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Rockstar TV i GTA TV - twórcy nowego GTA szykują coś ciekawego

Podobne artykuły i galerie