Logo

RollerCoaster Tycoon Classic - kultowa strategia ekonomiczna w wersji mobilnej

W ostatnim czasie na telefony trafia coraz więcej pecetowych klasyków. Starsi gracze na pewno dobrze pamiętają magię serii RollerCoaster Tycoon. Ta strategia ekonomiczna bawiła niegdyś miliony graczy na całym świecie.

Teraz RollerCoaster Tycoon Classic zadebiutował na Androidzie oraz iOS, dzięki czemu gracze mogą sobie przypomnieć tę magię budowy parku rozrywki. Mobilna odsłona jest w zasadzie połączeniem pierwszej i drugiej odsłony cyklu. Główne zmiany względem pecetowego wydania to zmodyfikowany interfejs pod kątem obsługi przez ekran dotykowy.

RollerCoaster Tycoon Classic RollerCoaster Tycoon Classic

Sam trzon rozgrywki i grafika pozostały niezmienione. Gracze mają jedno proste zadanie jakim jest budowa jak najlepszego parku rozrywki. Można się posługiwać gotowymi schematami, bądź planować wszystko od zera. Obowiązkiem gracza jest nie tylko dbanie o atrakcje ale też zadowolenie zwiedzających i ogólny wizerunek obiektu.

RollerCoaster Tycoon Classic

RollerCoaster Tycoon Classic według pierwszych recenzji jest naprawdę udanym portem. Tytuł można kupić w App Store oraz Google Play za cenę około 31 złotych.


2017-01-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
RollerCoaster Tycoon Classic - kultowa strategia ekonomiczna w wersji mobilnej

Podobne artykuły i galerie