Logo

STALKER 2 - imponująca zapowiedź kontynuacji kultowej serii

Microsoft przeprowadził swoją prezentację gier na Xboxa Series X i wśród nich znalazł się STALKER 2. Kontynuacja kultowej gry rozgrywającej się w Czarnobylu zapowiada się co najmniej interesująco.
Studio GSC Game World przygotowuje grę STALKER 2 w wersji na Xboxa Series X oraz komputery PC. Produkcja ma być czasowo ekskluzywna dla nowej konsoli amerykańskiego giganta. Produkcja jest określana przez dewelopera mianem połączenia gry FPS, horroru oraz immersive sima.

STALKER 2 STALKER 2

Gracze zostaną rzuceni w otwarty świat, w którym będą mogli się swobodnie poruszać. Twórcy obiecują jeden z największych światów w historii gier. Co więcej mimo postapokaliptycznego charakteru gry świat ma tętnić życiem. Sztuczna inteligencja A-Life 2.0 ma symulować żyjący świat, w którym będzie się wiele działo nawet bez udziału gracza.

STALKER 2

W grze nie zabraknie anomalii oraz niebezpieczeństw związanych ze zjawiskami paranormalnymi. Fabuła nie będzie powiązana z poprzedniczkami, ale twórcy zalecają zapoznanie się z historią Zony. Data premiery pozostaje tajemnicą, ale wiadomo że dostęp do STALKER'a 2 otrzymają abonenci usługi Xbox Game Pass.


2020-07-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
STALKER 2 - imponująca zapowiedź kontynuacji kultowej serii

Podobne artykuły i galerie