Logo

Shadow of the Tomb Raider - Karolina Gorczyca ponownie w roli Lary Croft

Shadow of the Tomb Raider będzie zwieńczeniem trylogii o początkach Lary Croft. Tytuł podobnie, jak poprzednie części trafi na nasz rynek w postaci w pełni zlokalizowanej.
Firma Cenega odpowiadająca za wydanie Shadow of the Tomb Raider w naszym kraju zapowiedziała kompletny dubbing. W Larę Croft ponownie wcieli się Karolina Gorczyca. Aktorka udzielała głosu młodej pani archeolog w poprzednich dwóch częściach i spotkała się z pozytywnymi ocenami za tę rolę. Dla wielu osób gra z dubbingiem jest najlepsza formą przechodzenia gier, więc potwierdzenie polskiej lokalizacji jest dla nich dobrą informacją.

Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider zapowiada się na bardzo ciekawą grę. Twórcy ciągle zdradzają nowe szczegóły. I tak wiemy, że bohaterka w nowej odsłonie trafi do Ameryki Łacińskiej, gdzie przeżyje jeszcze mroczniejsze i niebezpieczne przygody. Swoistym bohaterem gry ma być dżungla, która stawi przed Larą wiele wyzwań. Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje na rynku 14 września. Tytuł będzie dostępny na PC, PS4 oraz Xbox One.

Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider

2018-05-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Shadow of the Tomb Raider - Karolina Gorczyca ponownie w roli Lary Croft

Podobne artykuły i galerie