Logo

Shogun 2: Total War - obsługa DirectX 11 na początku maja

Shogun 2: Total War od miesiąca znajduje się w rękach graczy, ale dopiero teraz twórcy ujawnili plany wprowadzenia lepszej oprawy graficznej. Przypomnijmy, że gra została wydana bez wsparcia bibliotek DirectX 11, co zasmuciło wielu graczy oczekujących na graficzne fajerwerki.
Studio Creative Assembly zapowiedziało, że obsługa DirectX 11 zostanie wprowadzona na początku maja. Wtedy zadebiutuje najnowszy patch do Shogun 2: Total War. Majowy patch będzie drugim, który usprawni grę. Pierwsza łatka poprawiała tryby sieciowe, druga skupi się zaś na modyfikacjach silnika graficznego. Dzięki temu wszyscy gracze będą się mogli cieszyć najnowszymi osiągnięciami graficznymi.

Shogun 2: Total War Shogun 2: Total War


Deweloper jest też zaskoczony popularnością trybu sieciowego w Shogun 2: Total War. Ta część gry nie była zbyt dobrze dopracowana, dlatego teraz programiści pracują nad poprawa drobnych błędów. Korzystają przy tym z opinii i sugestii graczy, co się przekłada, na co raz bardziej przyjazne środowisko wirtualne. Najnowszy patch oprócz wprowadzenia DirectX 11 wprowadzi również kolejną porcję poprawek do zabawy wieloosobowej. Nie pozostaje nic, jak oczekiwać premiery patcha.

Shogun 2: Total War Shogun 2: Total War
Shogun 2: Total War Shogun 2: Total War Shogun 2: Total War Shogun 2: Total War Shogun 2: Total War

2011-04-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Shogun 2: Total War - obsługa DirectX 11 na początku maja

Podobne artykuły i galerie