Logo

SimCity - dyrektor kreatywny projektu opowiada o strategii

SimCity z każdym kolejnym materiałem prezentuje się coraz lepiej. Mimo braku możliwości budowania wielkich metropolii najnowsza odsłona uznanej serii zdaje się mieć wszystko, co powinna mieć strategia ekonomiczna.
Najnowszy film prezentuje elementy rozgrywki i podsumowuje najważniejsze cechy produkcji. Wszystkie elementy omawia sam dyrektor kreatywny projektu, Ocean Quigley. Przekonuje on graczy między innymi o tym, że nad SimCity pracują wyjątkowi ludzie będący pasjonatami tematu, a nie jedynie programistami wykonującymi swoją pracę. Zasadniczo w filmie nie zobaczymy nic nowego, ale wszystko zostało podsumowane przez projektanta gry.

SimCity SimCity


SimCity jest obecne na rynku od 1989 roku i nie tylko wyznaczył kierunek rozwoju gatunku, ale też przyczynił się do wyewoluowania serii The Sims. Teraz po kilku latach przerwy gra powraca w zupełnie nowej oprawie graficznej i z niedostępnymi dotąd możliwościami. Przypomnijmy, że premiera SimCity nastąpi dokładnie 7 marca 2013 roku. Fani cyklu mogą już skorzystać z ofert przedpremierowych.

SimCity SimCity
SimCity SimCity SimCity SimCity SimCity

2012-11-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
SimCity - dyrektor kreatywny projektu opowiada o strategii

Podobne artykuły i galerie