Logo

Skate 3 - EA zdradziło datę premiery wersji demonstracyjnej

Electronic Arts podczas imprezy PAX East ujawniło przypadkowo datę premiery wersji demonstracyjnej gry Skate 3. Dzięki małej wpadce przedstawicieli EA dowiedzieliśmy się, że najnowsza skaterska produkcja zadebiutuje w usługach Xbox Live i Playstation Network już 15 kwietnia.
Demo Skate 3 zadebiutuje, więc przed premierą pełnej wersji gry. Skate 3 zostało zapowiedziane na 14 maja w Europie, trzy dni po premierze amerykańskiej. Gra ukaże się jedynie na konsole Xbox 360 i Playstation 3 tak, więc będziemy mieli do czynienia z analogiczną sytuacja do poprzednich odsłon serii.

Skate 2 Skate 2

Trzecia odsłona uznanego cyklu gier skaterskich przeniesie graczy w zupełnie nową lokację. Twórcy gry stworzyli na potrzeby produkcji wirtualne miasto Port Caverton, które ich zdaniem ma być prawdziwym rajem dla miłośników deski. Nowościami w grze będzie możliwość zakładanie teamów skaterskich i edytowanie skateparków. Po za tym, Skate 3 będzie kontynuowała wszystkie tradycje wiążące się z poprzednimi odsłonami. Gracze po raz kolejny otrzymają dopracowana grę sportową z deską w roli głównej.

Skate 2 Skate 2
Skate 2 Skate 2 Skate 2 Skate 2 Skate 2

2010-03-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Skate 3 - EA zdradziło datę premiery wersji demonstracyjnej

Podobne artykuły i galerie