Logo

Splinter Cell powróci. Prezes Ubisoftu potwierdza prace nad rozwojem serii

Splinter Cell jest marką, która niegdyś radziła sobie bardzo dobrze, ale obecnie została zamieciona pod dywan. Okazuje się jednak, że Ubisoft ma w planach przywrócenie serii na rynek, ale nie nastąpi to w najbliższym czasie.
Prezes Ubisfotu, Yves Guillemot udzielił wywiadu, w którym zapowiedział, że Splinter Cell powróci. Kontynuacja przygód Sama Fishera powstaje, ale na razie za wcześnie na jej debiut. Twórcy pracują bowiem nad różnymi koncepcjami i nowy Splinter Cell ma być w pewien sposób eksperymentalny w kwestii różnych urządzeń. Prezes Ubisoftu nie zdradził co się kryje pod określeniem tej eksperymentalnej formy.

Splinter Cell Splinter Cell

Niedawno pojawiły się pogłoski o powrocie Splinter Cell jako gry VR. Być może o to chodzi z eksperymentalną formą. Pozostaje tylko nadzieja, że nowa odsłona serii nie będzie tylko biednym tytułem VR oferującym minimalną zawartość. BYć może Ubisoft pracuje nad dwoma grami z serii. Istnieje też szansa, że deweloper szykuje pełną prawną odsłonę, w którą będzie można zagrać także w trybie VR, jak to miało miejsce na przykład ze świetnie ocenianym Resident Evil VII. Nie pozostaje nam nic, jak czekać na oficjalne ogłoszenie nowej gry z serii Splinter Cell.

Splinter Cell Splinter Cell
Splinter Cell Splinter Cell

2019-08-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Splinter Cell powróci. Prezes Ubisoftu potwierdza prace nad rozwojem serii

Podobne artykuły i galerie