Logo

Spyro Reignited Trilogy - remaster klasyków opóźniony

Spyro Reignited Trilogy jest kolejnym odświeżonym wydaniem kultowej platformówki. Przygody fioletowego smoka bawiły niegdyś wielu graczy, a przykład Crasha pokazuje, że reedycje klasyków mają spore wzięcie.
Niestety twórcy odświeżonej trylogii poinformowali, że zostanie ona opóźniona. Tytuł nie ukaże się 21 września, jak pierwotnie zapowiadano, ale 13 listopada. Spyro Reignited Trilogy zadebiutuje na konsolach Playstation 4 oraz Xbox One. Przypomnijmy, że oryginał powstał z myślą o pierwszym Playstation.

Spyro Reignited Trilogy Spyro Reignited Trilogy

Powodem przesunięcia premiery jest nic innego, jak potrzeba większej ilości czasu na dopracowanie remasterów. Raczej warto poczekać dłużej, jeżeli to zaowocuje lepszą grą. Na pocieszenie opublikowano nowy gameplay z gry. Prezentuje on lokację Hurricos z drugiej odsłony. Widać na nim jak wiele pracy wożono w odświeżenie wirtualnego świata gier sprzed 20 lat. A przy tym zachowano charakter pierwowzoru. Spyro Reignited Trilogy będzie nie lada gratką nie tylko dla starszych graczy pamiętających oryginał.

Spyro Reignited Trilogy

2018-08-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Spyro Reignited Trilogy - remaster klasyków opóźniony

Podobne artykuły i galerie