Logo

Survarium - pierwsze screeny z postapokaliptycznej strzelaniny

Na kontynuację gry S.T.A.L.K.E.R. chyba się nie doczekamy, ale zamiast tego pojawi się na pewno na rynku inna warta uwagi produkcja. Survarium powstaje w studiu Vostok Games, którego pracownicy współpracowali przy produkcji wyżej wspomnianego tytułu.
Twórcy Survarium zaprezentowali pierwsze screeny z gry i podzielili się wstępnymi założeniami produkcji. Przede wszystkim będziemy mieli do czynienia ze strzelaniną postapokaliptyczną o modelu free-to-play. Vostok Games podkreśliło, że zaprezentowane obrazki nie odzwierciedlają końcowej jakości gry, choć i tak krajobrazy wyglądają rewelacyjnie.

Survarium Survarium

Survarium pozwoli graczom na przeniesienie się do świata zniszczonego przez siły natury. Gracze wcielą się w postaci, które przetrwały kataklizmy. Rozgrywka skupi się na wykonywaniu zadań, gromadzeniu dóbr i rozwoju postaci. Dużą rolę odegra zyskiwanie reputacji u frakcji. Wszystko oczywiście odbędzie się w sieci, co oznacza liczne starcia i kooperację z innymi graczami. Strzelanina zadebiutuje w 2013 roku i będzie dostępna na pecetach.

Survarium Survarium

2012-07-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Survarium - pierwsze screeny z postapokaliptycznej strzelaniny

Podobne artykuły i galerie