Logo

The Walking Dead: The Final Season - premiera pierwszego epizodu

The Walking Dead: The Final Season jest zwieńczeniem serii przygodówek studia Telltale Games. Na rynek trafił właśnie pierwszy epizod finałowego sezonu, więc gracze mogą ruszyć ku zakończeniu historii.
Przygodowa gra trafiła na komputery PC oraz konsole Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Niestety na żadnej z platform nie pojawiła się polska wersja językowa. W ostatnim sezonie mamy otrzymać cztery odcinki, ale nie zdradzono kiedy zadebiutują kolejne epizody.

The Walking Dead: The Final Season The Walking Dead: The Final Season

Co ciekawe twórcy zrezygnowali z wersji mobilnych gry. Deweloper skupił się na platformach domowych, aby zapewnić lepszą oprawę graficzną. The Walking Dead: The Final Season doczekał się już pierwszych recenzji. I te pokazują, że mamy do czynienia z solidnym rzemieślniczym tworem.

The Walking Dead: The Final Season

Recenzenci narzekają na wolne tempo oraz brak niespodzianek. Za to podkreślają, że świetne zakończenie zwiastuje godny finał. Na plus zaliczają także grafikę, która poprawiła się względem poprzednich gier studia. Na koniec warto podkreślić, że The Walking Dead: The Final Season jest ostatnią grą studia na silniku Telltale Tool. Technologia jest już zbyt zacofana i kolejne produkcje studia powstaną w oparciu o silnik Unity.


2018-08-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
The Walking Dead: The Final Season - premiera pierwszego epizodu

Podobne artykuły i galerie