Logo

Thief - twórcy ostatecznie zrezygnowali z sekwencji QTE

Pierwsze zapowiedzi gry Thief mówiły o wprowadzeniu tak zwanych quick time eventów. Są to wyreżyserowane scenki, w których gracz musi nacisnąć sekwencję wyświetlających się przycisków. Decyzja ta spotkała się z falą krytyki, która najwyraźniej zrobiła wrażenie na twórcach.
Pod naporem krytyki twórcy zdecydowali się całkowicie zrezygnować z takiego rozwiązania. Thief będzie ostatecznie pozbawiony wszelkich sekwencji QTE. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów marki i skradanek. Sekwencje QTE strasznie spłycają rozgrywkę i co więcej sprawiają, że przez nieuwagę gracz może zaprzepaścić postęp jaki dokonał w grze.

Thief Thief


QTE mają podnosić widowiskowość gier, ale produkcje takie, jak Thief nie potrzebują sztucznych scen do rasowania zabawy. Cieszy fakt, że twórcy poważnie biorą opinie graczy. To nie pierwsza sytuacja, w której zmieniono elementy Thief po sugestiach społeczności. Z gry zniknął już wcześniej system punktów doświadczenia. Przypomnijmy, że Thief zadebiutuje 28 lutego 2014 roku na pecetach oraz konsolach obecnej i nowej generacji.

Thief Thief
Thief Thief Thief Thief Thief

2013-11-16 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Thief - twórcy ostatecznie zrezygnowali z sekwencji QTE

Ghugan 2013-11-17 22:45

No i doskonała wiadomość. Niech stary dobry Thief wraca do nas;)

Podobne artykuły i galerie