Logo

Titanfall 3 nie powstaje! Szef Respawn Entertainment dementuje wszystkie plotki

Titanfall 3 pojawiał się w wielu doniesieniach, ale niestety produkcja nie powstaje i przynajmniej w najbliższej przyszłości nie ma na nią szans. Prezes studia Respawn Entertainment, Vince Zampella potwierdził, że kontynuacja ciekawego cyklu shooterów nie powstaje.
Seria Titanfall miała bardzo ciekawy pomysł na siebie i jeszcze lepsze wykonanie. Szczególnie w drugiej części podjęto wiele pozytywnych decyzji odnośnie rozwoju produkcji. Niestety fatalne decyzje wydawnicze EA spowodowały, że obie odsłony skryły się w cieniu innych mocnych marek wydawcy.

Titanfall 2 Titanfall 2

Teraz Vince Zampella potwierdza, że jego studio nie pracuje nad Titanfall 3. Oczywiście uniwersum wykreowane przez dewelopera ciągle jest w sercach pracowników studia. Objawia się to choćby otoczką fabularną Apex Legends. Niestety póki co studio nie może wrócić do prac nad swoją serią. Obecnie deweloper jest pochłonięty pracami nad sequelem Star Wars Jedi: Fallen Order. Deweloper w najbliższych latach raczej nie będzie miał możliwości stworzenia Titanfall 3.

Titanfall 2 Titanfall 2
Titanfall 2 Titanfall 2 Titanfall 2 Titanfall 2 Titanfall 2

2020-05-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Titanfall 3 nie powstaje! Szef Respawn Entertainment dementuje wszystkie plotki

Podobne artykuły i galerie