Logo

Tony Hawk zapowiada nowe gry markowane swoim nazwiskiem

Gry z serii Tony Hawk's były niegdyś obowiązkowe dla wszystkich konsolowych graczy. Cieszyły nie tylko fanów jazdy na desce, ale każdego gracza lubiącego dobrą zręcznościową zabawę. Niestety ostatnie odsłony zniszczyły serie i praktycznie ją pogrzebały.
Okazuje się jednak, że śmierć serii była tylko pozorna. Tony Hawk poinformował na swoim koncie twitterowym, że pracuje z Activision nad nową grą na konsole oraz urządzenia mobilne. Jak sam przekonuje fani serii tym razem będą zadowoleni z efektów.

Tony Hawk Tony Hawk

Nowe gry z serii Tony Hawk's będą dostępne na rynku w 2015 roku. To oznacza, że już niedługo powinny wypłynąć pierwsze konkrety na ich temat. Niewątpliwie wielu fanów skateboardingu ucieszyło się na wieść z nowych gier. Pozostaje jednak obawa, czy Activision tym razem wykona solidnie swoją pracę. Ostatnie tytuły były po prostu fatalne.
W tej chwili ciężko przewidywać nawet w jaką stronę pójdzie wydawca. Oby nie skończyło się na prostej grze. Historia pokazała także, że sterowanie z pomocą specjalnej deski nie jest dobrym pomysłem. Nie pozostaje teraz nic, jak cierpliwie czekać.

Tony Hawk Tony Hawk
Tony Hawk Tony Hawk Tony Hawk Tony Hawk Tony Hawk

2014-11-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Tony Hawk zapowiada nowe gry markowane swoim nazwiskiem

Podobne artykuły i galerie