Logo

Transformers Universe - pierwsze szczegóły nowego MMO

Transformers Universe to kolejna produkcja o wielkich robotach, która w niedługim czasie trafi do graczy. W przeciwieństwie do Transformers: Fall of Cybertron będziemy mieli do czynienia z darmowym MMO obsługiwanym z poziomu przeglądarki.
Nowy tytuł będzie darmowy, ale nie zabraknie w nim systemu mikropłatności, które pozwolą na zakup dodatkowych elementów. Rozpoczęcie zabawy będzie wymagało pobrania niewielkiego klienta. Fabularnie będziemy mieli do czynienia z universum Transformers: Prime. Oznacza to brak wspólnych elementów z filmami kinowymi o robotach, za to otrzymamy sporo nawiązań do pierwszego serialu animowanego.

Transformers Universe Transformers Universe

Gracze opowiedzą się po jednej z dwóch stron konfliktu i wybiorą postaci, które będą mogły się transformować. Gracze będą mogli wybrać jeden z kilku rodzajów pojazdów, w jakie zmieni się ich robot. Dla przykładu wybór samochodu sportowego będzie w przyszłości owocowało szybszym przemieszczaniem się po świecie, jednak odporność będzie mniejsza niż w przypadku ciężarówki. W grze pojawią się też postacie pokroju Optimusa Prime, jednak będą one pełniły rolę NPC. Transformers Universe zadebiutuje w przyszłym roku na pecetach i będzie klasyczną pozycją z gatunku MMO. W najbliższym czasie powinniśmy też zobaczyć pierwszy zwiastun z ujęciami z gry.

Transformers Universe Transformers Universe
Transformers Universe

2011-10-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Transformers Universe - pierwsze szczegóły nowego MMO

Podobne artykuły i galerie