Logo

Ubisoft zaskoczył graczy crossoverem Assassin's Creed i For Honor

Assassin's Creed i For Honor są bardzo ważnymi markami Ubisoftu, co pchnęło wydawcę do stworzenia osobliwego crossovera. Francuski gigant ma doświadczenie w okazjonalnym łączeniu marek i tym razem postanowiła wprowadzić asasynów do świata For Honor.
W grze wystartowało wydarzenie For The Creed. Na polach walki w For Honor zetrą się legendarni zabójcy oraz Templariusze. Wydarzenie ma trwać do 10 stycznia, więc każdy może jeszcze sprawdzić, jak wyszedł ten ciekawy crossover.

Assassin's Creed i For Honor Assassin's Creed i For Honor

Wydarzenie ciągnie za sobą liczne dodatki, jak nowe bronie, wyposażenie czy modele postaci i animacje. Jest nawet słynny Skok Wiary. W grze pojawił się także tryb Assassini e Templari będący wariacją na temat Dominacji 4v4. Gracze będą walczyli o przejęcie kolejnych stref. W efekcie doprowadzając do przywołania Ezio Auditore da Firenze oraz Cesara Borgio. Tych panów nie trzeba przedstawiać fanom renesansowej tryligii Assassin's Creed.

Assassin's Creed i For Honor Assassin's Creed i For Honor
Assassin's Creed i For Honor Assassin's Creed i For Honor Assassin's Creed i For Honor Assassin's Creed i For Honor Assassin's Creed i For Honor

2018-12-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Ubisoft zaskoczył graczy crossoverem Assassin's Creed i For Honor

Podobne artykuły i galerie