Logo

Wiedźmin 4 ma szanse powstać, ale historia Geralta jest już zamknięta

Wiele osób przewidywało, że CD Projekt RED nie porzuci marki Wiedźmin i wyda kolejną grę. Do tej pory samo studio nie poruszało takiego scenariusza, ale w końcu dostaliśmy potwierdzenie, że Wiedźmin 4 może faktycznie powstać.
Adam Kiciński, prezes CD Projekt RED zdradził, że w studiu trwają prace koncepcyjne nad kilkoma tytułami AAA. Wśród nich nie ma kontynuacji przygód Geralta, ale twórcy przyglądają się możliwości rozwoju wiedźmińskiego uniwersum.

Wiedźmin 3 Wiedźmin 3

Obecnie studio pracuje nad Cyberpunkiem 2077. Po jego premierze mającej mieć miejsce 17 września 2020 roku główny zespół zostanie oddelegowany do pracy nad modułem sieciowym gry. Mniejsze zespoły zajmą się rozszerzeniami do Cyberpunka 2077. Równocześnie studio będzie kontynuowało prace koncepcyjne nad nowymi tytułami AAA.

Wiedźmin 3 Wiedźmin 3

Adam Kiciński podkreśla, że historia Geralta została definitywnie zakończona i bohater nie powróci już jako grywalna postać. Mimo to szansa na Wiedźmina 4 jest spora. Twórcy chcieliby opowiedzieć historię innego bohatera. Co więcej na fali popularności serialu Netflixa porzucenie tak dochodowej marki wydaje się być głupotą. Mimo to pierwsze wzmianki na temat kolejnej gry AAA polskiego studio zostaną ujawnione najwcześniej w 2021 roku.

Wiedźmin 3 Wiedźmin 3 Wiedźmin 3 Wiedźmin 3 Wiedźmin 3

2020-03-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Wiedźmin 4 ma szanse powstać, ale historia Geralta jest już zamknięta

Podobne artykuły i galerie