Logo

Wolfenstein: Youngblood - data premiery spin-offa shooterów

Wolfenstein: Youngblood doczekał się zwiastuna fabularnego oraz daty premiery. Twórcy gry zapowiedzieli, że spin-off popularnej serii shooterów zadebiutuje końcem lipca.
Wolfenstein: Youngblood jest odsłoną poboczną serii. Gracze wcielą się w córki B.J. Blazkowicza walczące z nazistami w Paryżu. Akcja gry rozgrywa się w latach 80-tych minionego stulecia. Oczywiście w alternatywnej wersji historii.

Wolfenstein: Youngblood Wolfenstein: Youngblood

Nowa strzelanka będzie dostępna od 26 lipca na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Fabuła skupia się na dwóch agentkach FBI i przy okazji córkach bohatera poprzednich odsłon. Kobiety ruszą do Francji w celu odnalezienia zaginionego ojca. W walce z nazistami pomogą im specjalne kombinezony oraz futurystyczna broń. Wolfenstein: Youngblood w dużej mierze postawi na zabawę w kooperacji. Kupując edycję Deluxe gracze dostaną tzw. Buddy Pass, czyli możliwość pobrania za darmo gry dla znajomego.

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood nie jest trzecią odsłoną cyklu, a jedynie spin-offem. Kontynuacja głównej serii już powstaje, ale na razie nie wiadomo kiedy trafi na rynek.


2019-03-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Wolfenstein: Youngblood - data premiery spin-offa shooterów

Podobne artykuły i galerie