Logo

Zwiastun Grand Theft Auto V - Rockstar pokazał Vinewood!

Grand Theft Auto V to jedna z najgorętszych produkcji ostatnich lat. Każda kolejna gra z serii GTA wzbudza wielkie emocje, a po premierze cieszy się rewelacyjnymi wynikami. Kilka dni temu potwierdzono oficjalnie debiut piątej części, a dziś możemy podziwiać pierwszy zwiastun.
Rockstar opublikował zwiastun, w którym co prawda nie poznajemy jeszcze głównego bohatera, ale za to możemy podziwiać miasto Vinewood, będące odpowiednikiem Hollywood. Materiał zawiera też ujęcia z rozgrywki, a liczne lokacje pozwalają sądzić, że zwiedzimy spory kawałek wirtualnego świata.

GTA V GTA V


Grand Theft Auto V będzie z pewnością godnie kontynuowało tradycje marki. W zwiastunie możemy obserwować tętniące życiem lokacje, szczegółowo zaprojektowane budynki i samochody, które ładnie odwzorowują tre znane z prawdziwych dróg. Nielicencjonowane auta przypominają między innymi Ferrari Californię, Audi R8, czy BMW M3. Najważniejsze jednak, że Rockstar poczynił pierwsze kroki marketingowe i w najbliższym czasie powinniśmy poznać szczegóły produkcji.

GTA V GTA V
GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V GTA V

2011-11-03 - J. Kruczek

4

Komentarze do:
Zwiastun Grand Theft Auto V - Rockstar pokazał Vinewood!

darooo 2011-11-03 13:31

Wszystko wygląda bardzo dobrze jakościowa, myślę, że 5 czesc w akcji będzie jeszcze lepsza i bardziej realistyczna niż poprzednie wersje. Pozostaje tylko czekać....

mirekj 2011-11-03 13:35

Fajnie jakby akcja toczyła sie w Vice City - jak dla mnie to bedzie gra roku.

Polarny 2011-11-11 18:35

Do tej pory kazda kolejna czesc okazywala sie hitem, mysle, ze i w tym przypadku bedzie podobnie.

pawelko 2012-08-09 13:46

coraz bliżej, coraz bliżej.. ja na razie sobie przypominam czwóreczkę :-)

Podobne artykuły i galerie