Logo

Assassin's Creed: Unity - parkourowy klip promujący grę

Assassin's Creed Unity zadebiutuje na rynku w październiku, a to oznacza, że Ubisoft rozkręca kampanię marketingową. Oczywiście sporą częścią kampanii są zwiastuny, a wydawca jest znany ze spektakularnych klipów z wykorzystaniem CGI. Jeden z ostatnich klipów został jednak wykonany w całości w rzeczywistości.
Do powyższego filmu wykorzystano ekipę French FreeRun Family oraz speca od ulicznych popisów Ronnie Shalvisa. Grupa freerunnerów dostała zadanie nakręcenia klipu nawiązującego do Assassin's Creed Unity. Efekt dosłownie wyrywa z butów i powoduje opad szczęki.

Assassin's Creed: Unity Assassin's Creed: Unity

Oczywiście areną zmagań mogło być tylko jedno miejsce. Parkourowcy dali popis w Paryżu. Na filmie możemy zobaczyć czterech bohaterów w strojach zabójców ścigających dwóch żołnierzy. Wszystko pełne skoków, wspinaczki, lotów i innych fascynujących ewolucji. Całość dopełniają piękne ujęcia Paryża.

Assassin's Creed: Unity Assassin's Creed: Unity

Patrząc na te sceny aż się chce odpalić Assassin's Creed Unity i ruszyć na ulice stolicy Francji. Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość i poczekać na październikowa premierę gry. Przypomnijmy, że Assassin's Creed Unity trafi na pecety oraz konsole Xbox One i Playstation 4.

Assassin's Creed: Unity Assassin's Creed: Unity Assassin's Creed: Unity Assassin's Creed: Unity

2014-07-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Assassin's Creed: Unity - parkourowy klip promujący grę

Podobne artykuły i galerie